نمایشگاه فرش دست‌باف در ایستگاه 29

بیست و نهمین نمایشگاه فرش دست‌باف ایران از 31 مرداد تا 6 شهریور 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

بیست و نهمین نمایشگاه فرش دست‌باف ایران با دو سال تأخیر در هفته اول شهریورماه امسال برگزار می‌شود.

«شرکت فرش آستان قدس رضوی» نیز در این نمایشگاه که از 31 مرداد تا 6 شهریور 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود حضور خواهد یافت.

این نمایشگاه که مهمترین رویداد سالانه فرش دست‌باف در کشور خوانده می‌شود، پس از ۲۸ دوره برگزاری، برای نخستین بار به‌علت شیوع کرونا با وقفه‌ای دوساله رو‌به‌رو شد و بدون آن‌که برنامه‌ریزی و تدبیر خاصی در شیوه، زمان یا مکان برگزاری آن صورت پذیرد یا همسان با برخی نمایشگاه‌های بین‌المللی فرش به‌صورت آنلاین برپا شود، به سال 1401 موکول شد.

با این حال و با وجود تأخیر فراوان و بی‌رغبتی بخشی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش برای حضور در این رویداد (به‌علت عدم تبلیغات مناسب، عدم حضور تجار و خریداران خارجی، افزایش تعرفه مشارکت و اخذ غرفه،…) و همزمان با شیوع موج جدیدی از بیماری کووید 19، قرار است این نمایشگاه در نخستین هفته شهریورماه برگزار شود.

«شرکت فرش آستان قدس رضوی» نیز به رسم دوره‌های پیشین در سالن ۴۰ نمایشگاه بین‌المللی تهران پذیرای بازدیدکنندگان، علاقه‌مندان و خریداران فرش دست‌باف ایران خواهد بود.

همچنین این شرکت غرفه‌ای دیگر نیز در سالن 38 نمایشگاه برای ارائه گل‌فرش‌های متبرک رضوی برپا خواهد کرد.

در انتظار دیدار علاقه‌مندان به دست‌بافته‌های اصیل ایرانی در این رویداد نمایشگاه هستیم.

 سایت
دومین جشنواره فروش ویژه فرش «از رواق تا اتاق» برگزار می‌شود
 خراسان در نصف جهان
فرش‌های خراسان در نصف جهان
 از فرش در رادیو جوان
سخن از فرش در رادیو جوان
 بسته‌های ارزاق به قالیبافان
اهدای بسته‌های ارزاق به قالیبافان