تحلیل شرایط برای حرکت در مسیر بهبود

تحلیل شرایط برای حرکت در مسیر بهبود
وضعیت موجود شرکت فرش آستان قدس رضوی و راه‌های دستیابی به بهبود و توسعه آن در نشست مشترک معاونت برنامه ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد بهره‌وری موقوفات رضوی با مدیران شرکت بررسی شد.

وضعیت موجود شرکت فرش آستان قدس رضوی و راه‌های دستیابی به بهبود و توسعه آن در نشست مشترک معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد بهره‌وری موقوفات رضوی با مدیران شرکت بررسی شد.

در این نشست دکتر محمد دلبری (معاون برنامه‌ریزی و توسعه اقتصادی بنیاد بهره‌وری موقوفات رضوی) و دیگر مدیران آن معاونت، مهمان هیئت مدیره شرکت فرش آستان قدس رضوی شدند.

ارائه و بررسی سند بهبود و توسعه شرکت فرش آستان قدس رضوی و سنجش راهکارهای رفع موانع موجود و تحقق اهداف پیش‌بینی شده در مسیر تعالی این شرکت از جمله مباحث مطرح در این نشست بود.

تقویت ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی، توسعه کانال‌های توزیع و فروش محصولات، پیش‌بینی جلب مشارکت و سفارش در تولید و توسعه خدمات، راهکارهای تأمین مالی و تقویت نقدینگی و نیز تقویت برون‌سپاری تولید و تنوع بخشیدن به تولیدات نیز از دیگر محورهای تأکیدشده در این نشست بود.

شایان ذکر است شرکت تهیه و تولید فرش آستان قدس رضوی با پیشینه‌ای چهل ساله، از نامدارترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید متمرکز فرش در ایران است که افزون بر تهیه و تأمین فرش برای حرم مطهر رضوی و مدیریت خدمات فرش آن بارگاه مطهر، فعالیت تولیدی و تجاری گسترده‌ای را در حوزه فرش دست‌باف به انجام می‌رساند.

این شرکت از جنبه ساختار تشکیلاتی همچون دیگر بنگاه‌های اقتصادی آستان قدس رضوی زیرمجموعه بنیاد بهره‌وری موقوفات رضوی به فعالیت مشغول است.

 معماری_1
بررسی پیوند فرش و معماری در کمیته فرش
-6012832860555298273_121 (3)
تفاهم در همکاری از جنس فرش
-6005773231400796227_121
رونمایی از فرش «ضامن آهو»
IMG_20230828_083430_376
همفکری در کمیته فرش فرهنگستان هنر