بهره‌گیری از تجارب 4 دهه مدیریت فرش

بهره‌گیری از تجارب 4 دهه مدیریت فرش
هم‌اندیشی مدیران عامل و رؤسای هیئت مدیره شرکت فرش آستان قدس رضوی در طول 4 دهه گذشته برگزار شد.

هم‌اندیشی مدیران عامل و رؤسای هیئت مدیره شرکت فرش آستان قدس رضوی در طول 4 دهه گذشته برگزار شد.

مدیران عامل و رؤسای هیئت مدیره شرکت فرش آستان قدس رضوی از ابتدای تأسیس تاکنون به دعوت مدیرعامل کنونی این شرکت گرد هم آمدند تا ضمن تجدید دیدار، برای بهبود فعالیت‌ها در آینده همفکری کنند.

حمید کارگر (مدیرعامل شرکت فرش آستان قدس رضوی) انگیزه این نشست را ادای سپاس و احترام به مدیران پیشین و قدردانی از زحمات گذشته آنان در کنار طلب همراهی و همفکری در ادامه مسیر دانست.

به گفته وی توجه داشتن به تلاش‌های انجام‌شده در دوره‌های گذشته ضروری است و از سوی دیگر بهره‌گیری از تجارب مدیریتی در دوره‌های گذشته می‌تواند به پرهیز از آزمون و خطا و بهبود عملکرد در آینده یاری برساند.

در این نشست صمیمی آقایان سیدحسن صفاریان (عضو هیئت مؤسس و رئیس هیئت مدیره شرکت در دوره‌های متمادی)، محسن مخملباف (مدیرعامل شرکت به مدت 5 سال)، غلامحسن سالاری (مدیرعامل شرکت به مدت 4 سال)، رجبعلی قلوانی (مدیرعامل شرکت به مدت 4 سال)، غلامرضا باغیشنی (مدیرعامل شرکت به مدت بیش از 12 سال)، موسی شربتدار (رئیس هیئت مدیره شرکت به مدت 2 سال)، محمدناصر یعقوبی (رئیس هیئت مدیره شرکت به مدت 2 سال)، حسین نعیم‌آبادی (مدیرعامل شرکت به مدت 2 سال) و اعضای کنونی هیئت مدیره حضور داشتند و به گفت‌و‌گو پرداختند.

در این نشست همچنین یاد و خاطره مرحوم محمود غیوری مطلق (نخستین مدیرعامل شرکت) و دیگر اعضای فقید هیئت مدیره شرکت در سالیان گذشته گرامی داشته شد.

تأکید بر حفظ اصالت‌های فرش دست‌باف ایران، داشتن رویکرد فرهنگی و هنری به فرایند تولید فرش و پرهیز از نگاه اقتصادیِ صرف به این فرایند و اعلام آمادگی برای مشورت و همراهی در ادامه فعالیت‌های شرکت از اصلی‌ترین محورهای بحث در این نشست بود.

مدیران پیشین شرکت فرش آستان قدس رضوی همچنین با مروری بر برخی از تجارب و خاطرات خود از بایدها و نبایدها و پیشنهادهای کاربردی سخن گفتند و مقرر شد این نشست در فواصل زمانی مناسب تکرار شود.

 همدان_4
فرش‌های خراسان در دیار هگمتانه
 و معماری_1
نشست تخصصی «فرش و معماری» برگزار می‌شود
سایت
فراگیران دانش؛ نظاره‌گر فرایند تولید فرش
-5938239118393850930_121
تازه‌ترین بافته‌ها ارزیابی شدند